Автобусний сервіс по українськи:

Автобусний сервіс по українськи

Ви купуєта на центральному автовокзалі квиток на міжміський рейс.

Поки ви стоїте в черзі в касу, водії агітують не купувати квиток а писатись до них на список, бо квитків не буде. Касир справді каже що квитків немає. Ви заходите на один з автобусних сервісів в інтернеті. Овва – там чомусь на цікавлячий вам рейс повно квитків. Ви купуєте квиток, платите карткою. Платите 18грн комісії. Йдете за годину до тієї ж каси замінити роздруківку на оплачений квиток. Касир скисла, але дала квиток. В ньому вказано конкретне місце.

В призначений день ви приходите до автобусу, а там повен автобус людей які зі списку у водія. Платять йому готівку. І сідають де заманеться, в тому числі і на ваше місце. На вимогу звільнити вам ваше місце нелегальні пасажири шлють вас під три чорти. Водій їх захищає. Водію на ваш квиток насрати. Ви для нього невинідний клієнт. Він каже вам, щоб скаржилася куди хочеш, йому нічого за це не буде. І таких з квитками і місцями 13 пасажирів. Всі інші за списком. Їх більшість. Вони качають свої чорноналівькі права.

А потім крики перевізників про збитковість перевозок. Адже офіційно автобус напівпорожній. І звідси підйом цін за проїзд. Хоч насправді автобус під завязку повний.

Просились навіть стоячі. Субота ранок.

Окрема справа багаж: багажне відділення знаходиться із заду автобусу. Водій його відкрив і пішов. Вкладайте свої торби самі. Торбів багато. Відділення мале. В салоні сумки/ рюкзаки/валізи ставити ніде. Я поклала свій рюкзак на дно відділення. Поки я зясовувала обставини з моїм місцем його декілька разів перекладали. Він опинився нагорі банажного відділення. Теоретично його взагалі міг хто завгодно взяти і піти геть. Або, щоб всунути свої торби могли просто викинути з багажного відділення ( думаю ті пасажири шо мимо каси цілком на таке здатні). Тобто в одинокого пасажира постає вибір або місце або багаж. Якщо не місце, то багаж поїде без вас. Оскільки я слідкувала щоб замість мене не поїхав якийсь списочник, прогавила що там з моїм багажем. Надіюсь він їде зі мною у багажному відділенні. Мені буде прикро його втратити, адже сумарна вартість втрати потягне декілька тисяч гривень або 200$.

Співробітники #центральнийавтовокзал #Київ мовчки на це все дивляться. Виписують маршрутні листи. Ім пофіг. Вони вдолі. І в цьому винні не вони. Точніше їх вина часкова. Винні ми самі, коли не хочемо купувати офіційні квитки на автобус. Ми вимагаємо чесного парламенту і чиновників, прицьому йдемо і пишемось у списки, а потім кричимо на тих у кого квиток з місцем, шоб не вийо..вались. Я тепер знаю, що я ” сама умна тут”, ” до сраки їм мої права”, “в цій страні немає права, шо ти требуєш?”, ” ми хочем їхать , не задєржуйте рейс”.

А хто ці права у нас забирає – самі ж у себе забираємо, своїм невіглаством.

А “віноват Порошенко”, ага.

Звідси: https://www.facebook.com/olha.kolomiiets/posts/1914952525209719

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *